• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

Завітайте до нашої бібліотеки!

Вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка в Кінськороздоріському НВК

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм…пам’ять Шевченка.

Саме під цим гаслом проходять Шевченківські дні в Кінськороздорівському НВК з нагоди 200-річчя Т.Г.Шевченка.

До ювілейної дати вчителями школи спланований місячник Шевченківських днів.Різноманітність виховних заходів вражає своїм розмахом. Задіяні всі учні школи. Нема жодного учня, починаючи з молодших і закінчуючи старшими класами, які б не знали , хто такий Кобзар та який внесок він зробив для розвитку літератури і мистецтва, в ім’я неньки України , в ім’я майбутнього.

З нагоди свята вчителями української мови та літератури – Черкуном О.І. та Галич А.Г. були оформлені стенди та книжкові виставки до роковин Т.Г.Шевченка. Таким чином, весь ІІ поверх став світлицею Кобзаря.

Літературні читання, музично-поетичні композиції, конкурси підготували вчителі – лінгвісти НВК: літературне свято « 200 років з дня народження Т.Г.Шевченка» ( 7кл. ) підготувала та провела Галич А.Г.; відкритий урок-музично-поетична композиція

« Тарасові стежки на Запоріжжі» ( 10 кл.) представив широкому загалу Черкун О.І.; годину спілкування «Інтимна лірика Шевченка ( 9кл. ) підготувала Бондаренко В.Д.; позакласний захід « Подорож до картинної галереї Шевченка» ( 11кл. ) проведено Монзалевською В.П. Учні 1-4, 5-8, 9-11 кл. були присутні на лінійках-

урочистостях , присвячених Шевченківським дням , які організувала та провела Покатаєва Н.В.

Також на ІІ поверсі оформлена виставка «Знай і люби свій рідний край» як фінал районного етапу , підготовлена керівником гуртка «Народна іграшка» Черкуном О.І. Вчителем трудового навчання Сур Л.О. та вчителем образотворчого мистецтва Кайдаш Л.А. представлені експонати вишивки до дня народження Т.Г.Шевченка. У центрі виставки –композиція із 4-х вишивок « У вінок Кобзареві».

Кошовий Тарас, учень 6 кл., взяв участь у конкурсі «Шанує Тараса велика родина» та зайняв ІІ місце (районний етап). Сур Альона, учениця 10 кл., взяла участь в обласному конкурсі «Олександрівські таємниці», де представила свою роботу «Шевченко на Запоріжжі», зі скороченим варіантом цієї роботи (твором) взяла участь у районному конкурсі « Зв’язки Шевченка із рідним краєм».

До 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка

Літературне свято

«200 років з дня народження

Т.Г.Шевченка»

Підготувала: вчитель української

мови та літератури

Галич А.Г.

/Files/images/IMAG0860.JPG

Відкритий урок-музично-поетична композиція "Тарасові стежки на Запоріжжі"

/Files/images/IMG_20140207_112559.jpgПідготував:Черкун О.І.

/Files/images/DSCF1706.JPGУ вінок Кобзареві Підготували: Сур Л.О. Кайдаш Л.А.

Кiлькiсть переглядiв: 583

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031